• Po. Dub 22nd, 2024

FK SK Bosonohy – TJ Tatran Starý Lískovec 8 : 8

Do Bosonoh dorazil náš tým s velkým respektem nad tímto velmi silným soupeřem, se kterým se zápas v podzimní části moc nepovedl. Soupeř byl na nás nachystán v převaze jak početně, výškově tak váhově. ⚽️ První a druhou čtvrtinu jsme soupeře přehrávali a hra se odehrávala skoro pořád jen na jeho polovině, ale také jsme chybovali a soupeři stačilo pár úniků a přesných střel a po půli zápasu jsme prohrávali 6:3. ⚽️

To naše „bojovníky“ nepoložilo a na soupeře stále a bez prodlevy tlačili, neustále si tvořili šance a dostávali Bosonohy pod tlak. U všech našich hráčů bylo vidět totální nasazení a maximální snaha pro odvedení nejlepšího výkonu. ⚽️ Poslední dvě čtvrtiny byly naše, kluci si pohlídali lépe obranu a naopak lépe začali střílet. V 54 minutě byl stav 7:7, soupeř byl pod totálním tlakem, dělal chyby a naši hráči neustále zvyšovali tlak! Bohužel v 57 minutě jsme inkasovali smolný gól. U našich kluků se ale opět a zvedlo neskutečné odhodlání a soupeře tlačili a bojovali o každý metr. V 60 minutě jsme házeli aut, který byl krásně hozen před bránu. Zde byl proveden krásný souboj a vteřinu před písknutím konce zápasu padl vyrovnávací gól!! ⚽️💛💚🖤

Přál bych vám všem tam být a vidět jak neskutečně ti kluci tentokrát zabojovali. Dali do toho všechno!! A to všichni!!

Děkujeme našim fanouškům, kteří nás doprovodili na zápas a udělali nám krásnou atmosféru!! #liskoveczapasjaro2022💚

TJ Tatran Starý Lískovec pořádá fotbalový nábor 2023/2024