• Po. Dub 22nd, 2024

TJ Tatran Starý Lískovec x TJ Tatran Bohunice 11 : 14

Zápas s našim sousedem byl plný očekávání a naši hráči si v něm velmi věřili. Soupeř ale nic nepodcenil, oproti podzimu velmi na sobě zapracoval, posílil herní sestavu o velmi kvalitní hráče a také to bylo na jeho hře znát. První část zápasu jsme se nemohli tak nějak dostat do tempa, ale nic se nevzdávalo. Hodně našich útoků bylo zastaveno kvalitní obranou, kdy soupeř ihned přešel do protiútoku, využil naší chyby, kdy jsem neubránili a skóroval. Takto jsme mu gólovou šanci nabídli bohužel několikrát, kdy naše snaha dorovnat stav a otočit hru skončila gólem v naší síti. Naši hráči se setkali s velmi kvalitní hrou, kdy nám chybělo to pomyslné štěstí při zakončení. Náš tým ale bojoval až do konce, za což patří velký díky. ⚽️⚽️

Dostavila se první prohra v zápasové (tabulkové) části od 15.10.2021. ⚽️⚽️

Děkujeme našim fanouškům, kteří nám udělali krásnou atmosféru!!

#liskoveczapasjaro2022💚

TJ Tatran Starý Lískovec pořádá fotbalový nábor 2023/2024